KONST / Litografier / Färglitografi 16926358
nr 1692 6358
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Signerad, numrerad 69/200, Påfågel. Färglitografi, bildmått: 25x20 cm, yttermått inklusive ram: 46x38
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 april 2025
kl 20:37:37
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon